ד"ר אייל ברסלר ושות׳

ד"ר אייל ברסלר ושות', בשיתוף עם משרד עורכי הדין עודד שטייף, סידס ושות', מספקים סיוע משפטי מקיף בכל תחומי הקניין הרוחני, לרבות פטנטים, סימנים מסחריים, זכויות יוצרים, סודות מסחריים ותחרות בלתי הוגנת, סודות מסחריים, בדיקות נאותות, היתרי שימוש בקניין רוחני וכל ההתדיינות המשפטית הקשורה אליהם.

אנו מפתחים אסטרטגיות מותאמות, ממוקדות, מאובטחות ומקיפות, המתמקדות בהפקת מירב התועלת מטכנולוגיות חדשות, ובהשגת הגנה נרחבת ויעילה מבחינת יחס עלות-תועלת עבור ההמצאות, התגליות והיצירות של לקוחותינו. הרקע האקדמי החזק שהצוות שלנו מביא עימו לעבודה, מאפשר להם להבין את הנושאים המדעיים והטכנולוגיים המורכבים, הנמצאים בלב ההמצאות של לקוחותינו. שירותינו מכסים מגוון רחב של תעשיות, לרבות מכשור רפואי, ביוטכנולוגיה, כימיה, הנדסת תהליכים, פיסיקה, תקשורת, מכשור אלקטרוני, חקלאות, דיאגנוסטיקה, מדעי הפולימרים, תרופות ומתן תרופות, גנטיקה, מדעי המזון, רוקחות וקוסמטיקה.

אנו מוכרים כמשרד השני בגודלו בישראל להגשת בקשות לרישום פטנטים, לפי מספר הבקשות הבינלאומיות לפטנטים שהוגשו לארגון העולמי לקניין רוחני (World Intellectual Property Organization). המשרד אף דורג על ידי מדריכים משפטיים בינלאומיים כגון Legal 500 ו-Chambers and Partners, כמשרד עורכי דין ישראלי מוביל בתחום הקניין הרוחני, וכמה מעורכי הדין הבכירים שלנו זכו להכרה של מדריכים משפטיים שונים כאנשי מקצוע מובילים בתחום הקניין הרוחני.

לקוחות פונים אל משרדנו, המתמחה בטכנולוגיות ספציפיות, לצורך טיפול כולל בתחום הקניין הרוחני, בשלב ההגדרה הראשונית של צרכי השוק או בשלב ההמצאה. לשם כך, אנו מבצעים חיפושי פטנטים על מנת לגלות חדשנות, תקפות ועדכניות; בדיקות וניתוחים לגילוי פסלות ואי הפרה, אומדן של קניין רוחני ואספקת אסטרטגיית הגנה בינלאומית, לרבות הכנה של בקשות לרישום פטנטים, התנהלות מול משרדי פטנטים בכל רחבי העולם, ושמירה ואכיפה של סימנים מסחריים, עיצובים ותכנונים המוגנים בפטנט.

יש ללקוחותינו תחומי עניין מגוונים, המתפרשים על פני תחומים מדעיים וטכנולוגיים רבים. עורכי הדין שלנו בתחום הפטנטים הינם בעלי ההכשרה הטכנית הנדרשת, לרבות תארים מתקדמים במדעי החיים, מדעי הטבע או הנדסה, ניסיון תעסוקתי בתעשייה, הכשרה משפטית וניסיון בתחום הפטנטים, וכל אלה נדרשים על ידי לקוחות מתוחכמים המחפשים שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום הקניין הרוחני.

אנו עורכי דין בתחום הפטנטים, עורכי פטנטים, מדענים, מהנדסים ופרקליטים עם הבנה מעמיקה של התחומים שעל הפרק, הנתמכת על ידי תארים מתקדמים בכימיה, רוקחות, פיסיקה, גנטיקה, מדעי הרפואה, ביוטכנולוגיה, חקלאות והנדסה. יחד עם הזרוע המשפטית המנוסה שלנו, אנו ממוקדים לחלוטין בהפקת הערך המרבי מהטכנולוגיות החדשות הללו עבור כל אחד מלקוחותינו. משרדנו הוא הבחירה הראשונה של ישראל בשותף לצורך התנהלות משפטית בתחום הקניין הרוחני.

אנו רואים בעצמנו את השותף האסטרטגי הנבחר של ישראל, המשלב את הידע שלנו בתחום ובסביבה הרגולטורית, ואת היכרותנו עם קדמת הטכנולוגיה יחד עם רקע בקרנות הון סיכון, על מנת לספק ללקוח את התמורה הטובה ביותר.

אנו מתגאים בכך שאנו מציעים שירות אישי לכל אחד מלקוחותינו. אנו שומרים על קשר קבוע עם לקוחותינו ומודיעים להם על כל ההתפתחויות בתהליך הרישום של בקשת הפטנט, העיצוב, התכנון או הסימן המסחרי שלהם. לקוחותינו מקבלים ייעוץ והכוונה, הנעים מביצוע חיפוש ראשוני ועד להגשת הבקשה וביצוע ההתנהלות המשפטית, והשגת הזכויות הרלבנטיות בכל מדינה שהלקוח דורש. אנו מייצגים תאגידים פרטיים וציבוריים כאחד, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר, וכן חברות IT, חברות ביוטכנולוגיה וחברות הזנק, הפעילות בכל ספקטרום התחומים של תעשיות ההיי-טק והלו-טק.

אנו במשרד ד"ר אייל ברסלר ושות', מאמצים את הגישה העסקית הטובה ביותר על מנת להגן על הרעיון שלכם ולבנות את אסטרטגיית הקניין הרוחני הנכונה על מנת לתמוך בכוח שלכם בשוק. הצוות שלנו יכול לספק שירותים באנגלית, ספרדית, ערבית, סינית, צרפתית, גרמנית, רוסית, פורטוגזית, יפנית, עברית ואיטלקית.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף בנוגע למשרד ד"ר אייל ברסלר ושות', אנא צרו עמנו קשר באמצעות הטופס או בכתובת הבאה: 

(שדות חובה *)

 

 ד״ר אייל ברסלר ושות׳

בית לזרום

תובל 11

רמת גן 5252226

ישראל

מפה

טלפון: 5555 576 3 972+

פקס:  5566 576 3 972+